HOME PAGE ABOUT US PRODUCTS KNOW HOW QUALITY CERTIFICATES CONTACT
TR | EN

About Us

ÇİFTEL 1959 yılından bugüne, imalat sanayiinin bütün alanlarında kullanılabilen, her türlü çalışma koşullarında görev yapabilecek özelliklerde ve çeşitte sanayi tekerlekleri üretmektedir. Ülkemizdeki birçok kuruluş yarım asırdan bu yana ÇİFTEL sanayi tekerleklerini tercih ediyor.

ÇİFTEL, 36 mm' den 560 mm çapa, 20 Kg dan 3000 Kg'a kadar yük taşıma kapasitesine sahip ürünler üretir. Tecrübesi ve uzman kadrosuyla üretiminin her aşamasını modern tesislerinde gerçekleştiren ve titizlikle kontrol ederek kalite ve dayanıklılık şartlarını zorlayan , sürekli araştırma anlayışı ile çalışan , gelişen bir kuruluştur.

ÇİFTEL , özel maksatlı sanayi tekerleklerinden en küçük mobilya tekerleğine kadar bütün imalatlarında en son teknolojiyi kullanır. Küçük büyük her kuruluşun ihtiyacını aynı titizlik ve ciddiyetle karşılar. Ürettiğimiz tekerleklerin teknik özelliklerini, kullanım alanlarını ve ek yardımcı bilgileri sunmayı amaçladığımız bu site, kullanım alanlarınız için en uygun tekerleği seçmenize yardımcı olacaktır.

Farklı kapasitelerde pek çok ürünü bünyesinde barındıran ÇİFTEL, ülkemizin önde gelen entegre kuruluşlarından biri olarak sizlerle çalışmaktan mutluluk duyar. Firmamız, Sanayinin bu alanında artık kalite ve sağlamlığın simgesi olmuştur.

“ Tekerlekte kaliteye yolculuk …. Sizi hiç yolda bırakmadı , 1959 ‘dan beri “

Vizyonumuz

“ Hak ederek elde ettiğimiz, sektörle özdeşleşmiş olan en kaliteli ve en güvenilir marka olma ünvanını geliştirerek , geçmişte olduğu gibi gelecektede Türkiye pazarının lideri ve öncüsü olmak. “

Misyonumuz

“ Kaliteden ödün vermeden müşteri ihtiyaç ve beklentilerine en uygun ürün ve hizmetleri , satış sonrası destekleri kesintisiz sunmak. “

Ürünlerimiz
Yeni Ürün
70 lik Küre POZ Tekerlek Dikdörtgen Tablalı

Cast Iron Center Donut Type Wheels